De Goedinge is een bioboerderij volgens de principes van Community Shared Agriculture (CSA). Op een oppervlakte van 4 ha worden er groenten, kleinfruit en kruiden geteeld voor de lokale gemeenschap. Onze groenten worden verdeeld via zelfoogst of wekelijkse groentepakketten op drie verschillende afhaalpunten. Ook horeca en winkels in het Gentse worden tweewekelijks beleverd.
Voor het seizoen 2024 zijn we op zoek naar een nieuwe medewerker die op termijn kan doorgroeien naar zelfstandige vennoot. Naast het veldwerk (planten, wieden, oogsten,...) sta je ook mee in voor de logistiek van de boerderij en het transport met de fietskar naar Gent.
Wie zoeken we?
- Je hebt een opleiding in de biologische land/tuinbouw of gelijkaardige ervaring
- Ervaring met machines en tractorwerk zijn een pluspunt
- Je hebt een rijbewijs B
- Je bent sociaal ingesteld en kan werken in teamverband
- Je kan zelfstandig werken en bent bereid om mee verantwoordelijkheden op te nemen en evt. later zelfstandig vennoot te worden
- Je wil mee je schouders zetten onder een ander landbouwmodel
- Je hebt een goede fysieke conditie en schuwt ook de weersomstandigheden en wintermaanden op het land niet
Wat bieden we?
- Een aangename werkomgeving vlakbij Gent
- Een tof team van 2 collega-boeren
- De mogelijkheid om jezelf te ontplooien binnen een jong, dynamisch tuinbouwbedrijf met veel opportuniteiten
- De mogelijkheid tot het verder samen ontwikkelen van nieuwe afzet en nevenactiviteiten
- Een flexibel contract, halftijds (of meer, in onderling overleg) op jaarbasis, intensiever (meer uren) in de zomermaanden als in de winter, met vast maandelijks loon gedurende het jaar
- Doorgroei naar meer verantwoordelijkheden en mogelijkheid tot zelfstandig vennoot
- Een correcte verloning conform de landbouwbarema's, fietsvergoeding
Solliciteren met CV en motivatiebrief kan via info@goedinge.be